ZAWSZE W GOOD MOOD - PromoPoint
powrót do projektów

ZAWSZE W GOOD MOOD

Ostoja spokoju i pozytywnej aury? Zawsze w Good Mood.

Wyjątkowe apartamenty w klimatycznej kamienicy, w centrum Poznania. Jest dokładnie tak pięknie jak brzmi – a nawet bardziej!

 

Nowoczesny design pomieszczeń połączony z historią budynku i okolicy stał się dla nas punktem wyjścia do stworzenia brandingu dla Good Mood.

Wizerunek, na który składa się logo oraz linia kreatywna to wynik przemyślanej koncepcji opartej na warsztatach z Klientem oraz opracowania strategii adekwatnej do grupy docelowej biznesu.

 

 

 

 

 

 

Branding Good Mood - Karty
Branding Good Mood - Kosmetyki

Sygnet to uproszczona forma kamienicy Good Mood. W podstawowej wersji logo widzimy jej górną cześć – z kolei wersja rozszerzona to budynek w całej okazałości.

Znak złożony z wielu elementów został zaprojektowany tak, aby przeważała w nim przestrzeń i miejsce. Dodatkowo, sygnet można wykorzystywać jako pattern na materiałach.

Branding Good Mood - Logo Podstawowe
Branding Good Mood - Sygnet rozszerzony
Branding Good Mood - Pattern
Branding Good Mood - Torba
Branding Good Mood - Plafon
Branding Good Mood - Pokoje

Mówią “Poznań – miasto doznań”. W dużej mierze pewnie dlatego, że się rymuje. Z drugiej jednak strony, możemy w nim znaleźć tak niebagatelne miejsca jak Good Mood.

To znak, że to rymowane powiedzenie nie jest przypadkowe. A na pierwszy rzut oka widać, że nie ma chyba dokładniejszego rymu do good mood niż Good Mood.