TRAFIONY ZATOPIONY! CZYLI DARTY W SERCU POMORZA - PromoPoint
powrót do projektów

TRAFIONY ZATOPIONY! CZYLI DARTY W SERCU POMORZA

Może morze, a może darty?  

Czy Szczecin leży nad morzem? To zależy kiedy. Podczas Baltic Darts Challenge na 100% leży i pachnie (czekoladą, wiadomo). No to może największe wydarzenie turniejowe w darty na pomorzu? A bardzo proszę. Ciach! Inicjatywa wspierania tego szlachetnego sportu i to w miejscu gdzie zawiewa morską bryzą (prawie) – rarytas wśród współprac!

Naszym celem było stworzenie silnego symbolu kojarzącego się z regionem i dartami. Cały wizerunek natomiast – szlachetny, dostojny, morski i dynamiczny jak rozgrywki na łajbie, na pełnym morzu – ma pozwolić na swobodną eksploatację i podbijanie nowych lądów! Arrrr!

Geneza Baltic Darts
Logo Baltic Darts
Wersje Logo 1 Baltic Darts
Wersje Logo 2 Baltic Darts
Logo wizual Baltic Darts
Holder Baltic Darts
T-shirt Baltic Darts
Torba Baltic Darts
Torba 2 Baltic Darts
Bluza Baltic Darts
Czapka Baltic Darts
Opaska 2 Baltic Darts
Butelka Baltic Darts

Droga jaką musi przebyć rzutka zaczyna się w głowie zawodnika. Ten, musi starannie przeanalizować sytuację, dobrać taktykę i dopiero podejść do rzutu. Sam rzut, to już lata treningu i szlifowania umiejętności, szkoleń i samodoskonalenia.

Wprawny ruch ręki będzie już tylko zwieńczeniem, które pozwoli rzutce perfekcyjnie trafić w cel i wygrać zawody. Dlatego podczas całej współpracy wszyscy nadawaliśmy na tych samych falach: proces przemyślanego projektowania wygląda dokładnie tak samo.