STWORZENI DO ZADAŃ SPECJALNYCH - PromoPoint
powrót do projektów

STWORZENI DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Tworzenie przestrzeni i budowanie przyszłości.

Są miejsca, które mają w sobie coś szczególnego. Nie zawsze widać to na pierwszy rzut oka.  Flota dostrzega to wyraźnie i pomaga swoim Klientom wydobyć potencjał z tych przestrzeni. Robi porządek, który daje możliwość tworzenia nowych kompleksów, osiedli, budynków. Wspólnie ze swoimi Klientami kreuje nową, lepszą przestrzeń.

 

Naszym zadaniem było wykreowanie wizerunku marki od podstaw. Wartości, którymi kieruje się Flota oraz ich misja musiały znaleźć przełożenie w identyfikacji. Wyburzanie i wycinanie staje się tworzeniem i porządkowaniem. To dlatego postanowiliśmy stworzyć wizerunek zupełnie inny niż sugeruje branża. 

Logo Flota - Wizualizacja

Sygnet w sposób symboliczny przedstawia Flotę w akcji. To scena, w której usuwany jest stary porządek, po to aby stworzyć nową przestrzeń. Pomarańczowa część to łyżka koparki, która właśnie pracuje.

 

Biały fragment to kawałek budynku, zadrzewienia lub po prostu elementu, który jest  burzony, usuwany. Całość tworzy literę „F” w niekonwencjonalnej formie.

 

Geneza Logo Floty
Projekt graficzny Flota
Logotypy Flota
Branding Logo Flota
Projekt gadżetów - Flota
Projekt logo na kasku - Flota
Wizualizacja Billboardu Floty
Grafika na Facebook - Flota

Misją Floty jest tworzenie. Tworzenie nowej przestrzeni, która da początek kolejnym doświadczeniom, momentom i przeżyciom. Dlatego każdy projekt jest dla nich wyjątkowy – patrząc na niego sięgają w przyszłość i wiedzą jak będzie ona wyglądać. 

 

Misją PromoPoint jest tworzenie. Tworzenie nowej przestrzeni, która da początek kolejnym doświadczeniom, momentom i przeżyciom. Dlatego każdy projekt jest dla nas wyjątkowy – patrząc na niego sięgamy w przyszłość i wiemy jak będzie ona wyglądać.