KAWA NA ŁAWĘ, A BERLIN W SZCZECINIE - PromoPoint
powrót do projektów

KAWA NA ŁAWĘ, A BERLIN W SZCZECINIE

W kawie nigdy nie chodzi tylko o kawę. 

Kto był w Berlinie ten wie jak wygląda tamtejsze miejskie życie, zna styl ulicznych kawiarni i ludzi, którzy te miejsca tworzą (jak ktoś nie był to Google Grafika albo bilecik i w samolot). Aura jedyna w swoim rodzaju rozprzestrzenia się wszędzie więc nic dziwnego, że i po sąsiedzku udało nam się zaczerpnąć trochę kulturowych dobroci. Ekipa Cafe Berlin – ale w sercu Szczecina – stworzyła miejsce namacalnych zagranicznych naleciałości, z kawą w stylu sztos.  

 

 

Cudne połączenie bałaganu, staroci, ulicy, graffitti, gołych ścian i tynku gdzieniegdzie z nowoczesnym designem i najwyższą jakością produktów. Luz, trochę chaos ale w sumie chill, kawa, bajgle, słońce i różnorodność. Klimat swobody, przestrzeni dla każdego i wolności. Przecież w kawie nigdy nie chodzi tylko o kawę. Dlatego stanęliśmy na czubkach palców (a czasem i głów), żeby z wizerunku Cafe Berlin wydobyć esencję.  Smacznego!

Logo Cafe Berlin
Wersje Cafe Berlin
Stationery Cafe Berlin
Karty Cafe Berlin
Kubki Cafe Berlin
Fartuch Cafe Berlin
Plakat 1 Cafe Berlin
Witryna Cafe Berlin
Ściana Cafe Berlin

Dobry branding jest jak dobra kawa – czuć z daleka! Choć nie każdy się na nim zna to są miejsca gdzie można z niego czerpać. Małymi łyczkami, co pewien czas i na pewno uratujemy przestrzeń i smak!

Na koniec zagadka: proces przemyślanych kroków, które wymagają odpowiedniego doświadczenia i umiejętności – to o kawie czy o brandingu? 🙂