EKSPERT DLA LUDZI - PromoPoint
powrót do projektów

EKSPERT DLA LUDZI

Jeden odważny krok w zamian za spokojną przyszłość.

Michał Binkowski działa w dość popularnej branży. Kredyty czy ubezpieczenia mają mocno przetartą drogę i sposób komunikacji wizualnej. Dlatego żeby wyróżnić się z tłumu przekazując jednocześnie wartości marki, postanowiliśmy złamać kilka schematów. 

 

Mając odważnego Klienta i człowieka, który nie tylko daje zaufanie ale również nim obdarza, mogliśmy sprawnie osiągnąć założenia.

 

Naszym zadaniem było zaprojektowanie wizerunku na podstawie przemyślanej analizy i strategii. Komunikowaliśmy profesjonalizm, nowoczesność, przyjazny charakter, stabilność, pewność oraz niekonwencjonalność.

 

Początkowo obraliśmy dwie drogi, które dały nam dwa wizerunki. Na ich podstawie stworzyliśmy 3 logo i materiały, po to aby ostatecznie Klient wybrał ten jedyny!

 

Logo Projekt Binkowski

Zaczęliśmy od wizerunku w klasycznej, eleganckiej i profesjonalnej czerni. Pierwszy znak przede wszystkim osadziliśmy w mocnej, silnej formie. Takie odczucia daje nam pionowa kreska i wypełniony solidny kształt. Charakter jest nowoczesny i równocześnie ponadczasowy. 

 

W sygnecie możemy dostrzec literę “B” oraz literę “M” bokiem. Kształt kojarzy nam się również z dwoma domkami lub płotem, co można kreatywnie wykorzystywać przy projektowaniu dalszych materiałów. Niebieski kolor podbija profesjonalizm i przynosi ze sobą spokój i zaufanie. 

 

 

Identyfikacja Branding Binkowski

Drugim kierunkiem było większe zwrócenie się ku bieli i niebieskiemu. Całość jest bardziej jasna i wyrazista, a koncepcja jeszcze bardziej odważna. 

 

Znak został zbudowany w podobnym zamyśle, jednak forma i sposób wykorzystania na materiałach nadają mu absolutnie nowego wymiaru. 

 

 

Branding - Identyfikacja Binkowski
Wizytówki Projekt Binkowski

Ostatecznie zostaliśmy przy czerni, zamieniając kolor dodatkowy na wyrazistą, świeżą zieleń. Wybrane logo za to zyskało całkiem nowy pomysł – inny, nowatorski i przede wszystkim przekazujący wartości i charakter firmy.

 

Wydźwięk jest bardziej spokojny, stonowany i ułożony. Główne skrzypce gra logo, które opowiada historię. Jest symbolem, w którym została skondensowana cała esencja. Ekspert dla ludzi to człowiek, który buduje most łączący ich z przyszłością, celem czy marzeniem.

Logo Design Binkowski
Logo geneza Binkowski 2
Logo Projekty Binkowski
Logo Projekty Binkowski 2
Branding Identyfikacja Binkowski
Branding Identyfikacja Binkowski
Projekt Wizytówek Binkowski
Branding Identyfikacja Binkowski
Logo Projekt Krawat

Byciem ekspertem to wyzwanie. Nie tylko dlatego, że wymaga od nas ciągłego rozwoju, zdobywania nowych umiejętności czy poświęcania wielu godzin pracy. To przede wszystkim odpowiedzialne zadanie. 

Dlatego zawsze warto stawiać na współpracę z ekspertami. Każdy wie jak ważne jest uczucie komfortu psychicznego, zaufania i wrażenia, że jesteśmy w dobrych rękach. Łatwo też zauważyć, że tyczy się to każdej branży więc pamiętajmy, że specjalista = spokój.