TWOJA BRODA TO TWOJA SPRAWA! - PromoPoint
powrót do projektów

TWOJA BRODA TO TWOJA SPRAWA!

Big Idea (strategia kreatywna) miała za zadanie podkreślić charakter właścicieli, pracowników i miejsca.

Pokazaliśmy przestrzeń typową dla facetów z brodą, ale zamiast popularnego looku samców alfa z jaskini stworzyliśmy przekaz z dużą dozą luzu, humoru i swobody. Tak, żeby pójść na godzinę “na brodę”, zażyć trochę testosteronu, ale nie ścierać się z kolegą obok, kto ma lepszy styl 😉

Do komunikacji zdarzeń, które miały się wyróżnić, zastosowaliśmy czerwone tło do grafik. Używane rzadziej pobudzały publikę, bo łamały przyjęty schemat.

Cyklicznie przedstawiliśmy ekipę speców z salonu, a że zdjęcia i copy były niebanalne, to posty zawsze miały świetny odbiór. Dodatkowo ze zdjęć grupowych powstawały zabawne dialogi i sceny, a dobrze stosowany humor profitował w zasięgach.

Nie zabrakło też zdjęć z bieżących realizacji oraz RTM’ów (postów real time marketing). Natychmiast zareagowaliśmy np. na ogłoszenie produkcji 4 części Matrixa oraz wpadkę SORu z nie do końca przemyślanym logo.

Na koniec garść statystyk, jakie przyniosły nasze 3-miesięczne działania (ok. 3 posty tygodniowo), kiedy zaczynaliśmy z fanpage’em od zera: